Klantenservice

Hulp nodig met het afronden van jouw bestelling, of heb je gewoon een vraag? Wij helpen je graag verder. Hieronder tref je de contactgegevens aan van onze vestigingen.

 

Snel antwoord op jouw vragen?

Wellicht staat jouw antwoord hier beneden, tussen onze veelgestelde vragen.


Wat zijn de toppers als het gaat om promotieartikelen?

Schrijfwaren worden het meest ingezet: die staan sinds jaar en dag met stip op 1. Vraag je collega maar eens om zijn of haar tas leeg te schudden. De kans dat er een bedrukte pen, sleutelhanger of usb-stick uitvalt, is maar liefst 99%!

Hoe duurzaam zijn jullie promotiemiddelen?

Maatschappelijk verantwoord ondernemen is voor Multicopy heel belangrijk en wij voeren een actief beleid voor een duurzaam milieu. Als alternatief voor diverse plastic producten bieden we bijvoorbeeld items van gerecyclede materialen aan. Vraag naar de mogelijkheden.

Worden promotionele artikelen niet snel weggegooid?

Nee, integendeel! Uit onderzoek blijkt dat 84% van de promotionele items langer dan een half jaar in het bezit blijft van de ontvanger. De kracht van een promotioneel product is dus erg groot.




Contactgegevens per vestiging

Multicopy Alkmaar

Adres: Koelmalaan 350-B.01, 1812 PS ALKMAAR
Tel: 072-5760999
Email: alkmaar@multicopy.nl

Multicopy Almere

Adres: Randstad 21 21-67, 1314 BJ ALMERE
Tel: 088-9290020
Email: almere@multicopy.nl

Multicopy Alphen aan den Rijn

Adres: Keplerweg 10B, 2408 BZ ALPHEN AAN DEN RIJN
Tel: 0172-263171
Email: alphenadrijn@multicopy.nl

Multicopy Amsterdam Centrum

Adres: Stekkenbergweg 5, 1105 AH AMSTERDAM
Tel: 020-6709200
Email: amsterdamcentrum@multicopy.nl

Multicopy Apeldoorn

Adres: Koningslijn 14, 7312 GH APELDOORN
Tel: 055-3127820
Email: apeldoorn@multicopy.nl

Multicopy Arnhem

Adres: Vlamoven 20, 6826 TN ARNHEM
Tel: 026-3610017
Email: arnhem@multicopy.nl

Multicopy Assen

Adres: C.T. Storkweg 4, 9403 AG ASSEN
Tel: 0592-381222
Email: assen@multicopy.nl

Multicopy Bergen op Zoom

Adres: Gagelboslaan 1, 4623 AA BERGEN OP ZOOM
Tel: 0164-239490
Email: boz@multicopy.nl

Multicopy Breda

Adres: Konijnenberg 107, 4825 BC BREDA
Tel: 076-5780900
Email: breda@multicopy.nl

Multicopy Capelle/Rotterdam Oost en Lansingerland

Adres: Dalkruidbaan 1, 2908 KC CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Tel: 010-2580955
Email: capelle@multicopy.nl

Multicopy Den Bosch

Adres: Afrikalaan 12, 5232 BD 'S-HERTOGENBOSCH
Tel: 073-6462222
Email: denbosch@multicopy.nl

Multicopy Den Haag

Adres: Toussaintkade 70, 2513 CL 'S-GRAVENHAGE
Tel: 070-3630063
Email: denhaag@multicopy.nl

Multicopy Deventer

Adres: Solingenstraat 67, 7421 ZS DEVENTER
Tel: 0570-677796
Email: deventer@multicopy.nl

Multicopy Diemen

Adres: Sniep 77, 1112 AJ DIEMEN
Tel: 020-6981600
Email: diemen@multicopy.nl

Multicopy Dordrecht

Adres: Achterhakkers 22, 3311 JA DORDRECHT
Tel: 078-6395050
Email: dordrecht@multicopy.nl

Multicopy Drachten

Adres: Nipkowlaan 3, 9207 JA DRACHTEN
Tel: 0512-515994
Email: drachten@multicopy.nl

Multicopy Dronten

Adres: De Dommel 10 A, 8253 PL DRONTEN
Tel: 0321-386644
Email: dronten@multicopy.nl

Multicopy Ede

Adres: Morsestraat 22 C, 6716 AH EDE GLD
Tel: 0318-304068
Email: ede@multicopy.nl

Multicopy Emmeloord

Adres: Traktieweg 8 A, 8304 BA EMMELOORD
Tel: 0527-248000
Email: emmeloord@multicopy.nl

Multicopy Emmen

Adres: Hoenderkamp 16, 7812 VZ EMMEN
Tel: 0591-613324
Email: emmen@multicopy.nl

Multicopy Gouda

Adres: Meridiaan 47, 2801 DA GOUDA
Tel: 0182-527233
Email: gouda@multicopy.nl

Multicopy Groningen

Adres: Gebr. Wrightlaan 2, 9615 TN KOLHAM
Tel: 0598-394242
Email: groningen@multicopy.nl

Multicopy Haarlem

Adres: Schipholweg 1, 2034 LS HAARLEM
Tel: 023-5358511
Email: haarlem@multicopy.nl

Multicopy Harderwijk

Adres: Lorentzstraat 39, 3846 AV HARDERWIJK
Tel: 0341-419086
Email: harderwijk@multicopy.nl

Multicopy Heerhugowaard

Adres: W. M. Dudokweg 10, 1703 DB HEERHUGOWAARD
Tel: 072-5760990
Email: heerhugowaard@multicopy.nl

Multicopy Hengelo

Adres: Pasmaatweg 10, 7556 PH HENGELO OV
Tel: 074-2500130
Email: hengelo@multicopy.nl

Multicopy Hoofddorp

Adres: Robijnlaan 5, 2132 WX HOOFDDORP
Tel: 023-5570835
Email: hoofddorp@multicopy.nl

Multicopy IJsselstein-Nieuwegein

Adres: Linnaeusweg 29, 3401 MS IJSSELSTEIN UT
Tel: 030-2850050
Email: ijsselstein@multicopy.nl

Multicopy Leeuwarden

Adres: Tijnjedyk 79, 8936 AC LEEUWARDEN
Tel: 058-2880877
Email: leeuwarden@multicopy.nl

Multicopy Leiden

Adres: Bargelaan 4, 2333 CT LEIDEN
Tel: 071-3014715
Email: leiden@multicopy.nl

Multicopy Lelystad

Adres: Middendreef 289, 8233 GT LELYSTAD
Tel: 088-9290000
Email: lelystad@multicopy.nl

Multicopy Maarssenbroek Lage Weide

Adres: Maarssenbroeksedijk 17 A, 3542 DL UTRECHT
Tel: 030-2470060
Email: maarssenbroek@multicopy.nl

Multicopy Maastricht

Adres: Meerssenerweg 93, 6222 AJ MAASTRICHT
Tel: 043-3637994
Email: maastricht@multicopy.nl

Multicopy Nijmegen

Adres: Kerkenbos 1015 H, 6546 BB NIJMEGEN
Tel: 024-3733729
Email: nijmegen@multicopy.nl

Multicopy Roosendaal

Adres: Klerkenveld 14, 4704 SV ROOSENDAAL
Tel: 0165-535330
Email: roosendaal@multicopy.nl

Multicopy Rotterdam Centrum

Adres: Maasstraat 12 a-14 a, 3016 DC ROTTERDAM
Tel: 010-4147362
Email: rotterdam-c@multicopy.nl

Multicopy Rotterdam Zuid

Adres: Maasstraat 12 a-14a, 3016 DC ROTTERDAM
Tel: 010-4844765
Email: rdam-zuid@multicopy.nl

Multicopy Schiedam

Adres: Jan van Galenstraat 27 AB, 3115 JG SCHIEDAM
Tel: 010-4271986
Email: schiedam@multicopy.nl

Multicopy Sliedrecht

Adres: Sportlaan 361, 3364 DK SLIEDRECHT
Tel: 0184-420010
Email: sliedrecht@multicopy.nl

Multicopy Spijkenisse

Adres: Curieweg 5, 3208 KJ SPIJKENISSE
Tel: 0181-611863
Email: spijkenisse@multicopy.nl

Multicopy Utrecht Centrum

Adres: Drift 5, 3512 BP UTRECHT
Tel: 030-2312329
Email: utrecht@multicopy.nl

Multicopy Venray

Adres: Smakterweg 25 C, 5804 AE VENRAY
Tel: 0478-820429
Email: venray@multicopy.nl

Multicopy Woerden

Adres: Trasmolenlaan 8 C, 3447 GZ WOERDEN
Tel: 0348-433143
Email: woerden@multicopy.nl

Multicopy Zeist

Adres: Huis ter Heideweg 58 bg, 3705 LZ ZEIST
Tel: 030-6921336
Email: zeist@multicopy.nl

Multicopy Zoetermeer

Adres: Willem Dreeslaan 228, 2729 NJ ZOETERMEER
Tel: 079-3435030
Email: zoetermeer@multicopy.nl

Multicopy Zwolle

Adres: Simon Stevinweg 26, 8013 NB ZWOLLE
Tel: 038-4237373
Email: zwolle@multicopy.nl

 

Error 404
  • Usp 1
    • Icon (Afbeelding)
    • Usp tekst
      • One Stop Shop
      • Wij hebben alles in huis
  • Usp 2
    • Icon (Afbeelding)
    • Usp tekst
      • Ontwerp
      • Ook voor een creatief design
  • Usp 4
    • Icon (Afbeelding)
    • Usp tekst
      • Persoonlijk
      • Nét een stapje verder